GOŚCIE INDYWIDUALNI

Zapraszamy Was do spędzenia wolnych chwil w gronie rodziny i znajomych w Naszym ośrodku. D.W. Anna Maria oferuje pobyty zarówno weekendowe jak i kilkudniowe i tygodniowe w ciągu całego roku. Miła atmosfera, przyjazna obsługa i smaczne, domowe jedzenie sprawią, że nie będą Państwo chcieli od Nas wyjeżdżać.

Więcej na temat pobytów dla Gości indywidualnych...

KOLONIE, ZIMOWISKA, ZIELONE SZKOŁY

D.W. Anna Maria jest ośrodkiem przystosowanym do obsługi grup zorganizowanych. Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności związanej z organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży, łącznie z pozytywną opinią Powiatowej Straży Pożarnej.

Więcej na temat pobytów w ramach kolonii, zielonych szkół i obozów...

WYJAZDY FIRMOWE I INTEGRACYJNE

D.W. Anna Maria jest doskonały miejscem do organizacji wyjazdów firmowych, imprez integracyjnych i konferencyjnych. Z pewnością otoczenie Małego Cichego oraz spokojna atmosfera będą sprzyjać wypoczynkowi, odetchnięciu od miejskiego zgiełku i naładowaniu baterii do efektywniejszego działania.

Więcej na temat pobytów dla firm...

Mini galeria zdjęć

Zapraszamy do nas!

JUŻ OD KILKUNASTU LAT WKŁADAMY MNÓSTWO STARAŃ I SERCA ABY ZASPOKOIĆ POTRZEBY WSZYSTKICH PRZYBYWAJĄCYCH DO NAS GOŚCI I BY POBYT U NAS BYŁ DLA WAS NIEZAPOMNIANYM WYPOCZYNKIEM.

ODDAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI DWA DOMY WYPOCZYNKOWE I REGIONALNĄ KARCZMĘ.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.